Jasne mieszkanie 5+-pokojowe z widokiem

ul. Obozowa 90, Wesoła, Warszawa
1 030 000 PLN
7 940 PLN / m²

Powierzchnia 129.73 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 6
Liczba pięter 12
Rok budowy 1998

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Obozowa 90, Wesoła, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Magdalena Wójcik Cushman & Wakefield +48 516621748

Najczęściej zadawane pytania