3-pokojowe na parterze z ogrodem

ul. Polna 59, Nieporęt
493 000 PLN
6 910 PLN / m²

Powierzchnia 71.35 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1951

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Polna 59, Nieporęt. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Michał Piotrowski Północ Nieruchomości +48 692184217

Najczęściej zadawane pytania