4 pokoje w spokojnej okolicy po remoncie

ul. Klonowa 73, Praga-Północ, Warszawa
629 000 PLN
4 238 PLN / m²

Powierzchnia 148.43 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 11
Liczba pięter 19
Rok budowy 1951

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Klonowa 73, Praga-Północ, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Magdalena Kowalska +48 514686349

Najczęściej zadawane pytania