Nowoczesne 3-pokojowe w centrum

ul. Rolna 41, Ochota, Warszawa
469 000 PLN -13%
541 149 PLN 3 279 PLN / m²

Powierzchnia 143.01 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 1
Liczba pięter 4
Rok budowy 2016

Opis

Do sprzedaży Nowoczesne 3-pokojowe w centrum. Adres: ul. Rolna 41, Ochota, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Aleksandra Kozłowski Knight Frank +48 728912307

Najczęściej zadawane pytania