Jasne mieszkanie 4-pokojowe z windą

ul. Ostrobramska 120, Ursynów, Warszawa
571 000 PLN -10%
632 080 PLN 22 641 PLN / m²

Powierzchnia 25.22 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 14
Liczba pięter 16
Rok budowy 1984

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Ostrobramska 120, Ursynów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Ewa Krawczyk +48 664609742

Najczęściej zadawane pytania