Przestronne 3-pokojowe w dobrej lokalizacji

ul. Wilanowska 19, Wola, Warszawa
367 000 PLN
2 987 PLN / m²

Powierzchnia 122.87 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 5
Liczba pięter 14
Rok budowy 1972

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Wilanowska 19, Wola, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Aleksandra Kozłowska Lion's Estate +48 783656872

Najczęściej zadawane pytania