3 pokoje z dużym balkonem

ul. Wąwozowa 105, Targówek, Warszawa
1 175 000 PLN
15 648 PLN / m²

Powierzchnia 75.09 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 1
Liczba pięter 9
Rok budowy 1969

Opis

Do sprzedaży 3 pokoje z dużym balkonem. Adres: ul. Wąwozowa 105, Targówek, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Jakub Jankowski JLL Residential +48 513131152

Najczęściej zadawane pytania