1 pokoje na Ochocie z miejscem parkingowym

ul. Domaniewska 22, Targówek, Warszawa
429 000 PLN
6 904 PLN / m²

Powierzchnia 62.14 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 2
Liczba pięter 19
Rok budowy 2010

Opis

Do sprzedaży 1 pokoje na Ochocie z miejscem parkingowym. Adres: ul. Domaniewska 22, Targówek, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Piotr Szymański Openhouse.pl +48 796521050

Najczęściej zadawane pytania