Komfortowe mieszkanie 4-pok. na Bemowie

ul. Saska 105, Legionowo
512 000 PLN -15%
603 306 PLN 7 043 PLN / m²

Powierzchnia 72.7 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 1
Liczba pięter 16
Rok budowy 1998

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 4-pok. na Bemowie. Adres: ul. Saska 105, Legionowo. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Natalia Pawłowski Re/Max Polska +48 667127688

Najczęściej zadawane pytania