2 pokoje z garażem podziemnym

ul. Słowackiego 85, Żoliborz, Warszawa
338 000 PLN
4 475 PLN / m²

Powierzchnia 75.53 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 7
Liczba pięter 13
Rok budowy 1962

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Słowackiego 85, Żoliborz, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Łukasz Woźniak +48 669369272

Najczęściej zadawane pytania