4-pokojowe na parterze z ogrodem

ul. Kondratowicza 29, Praga-Północ, Warszawa
622 000 PLN -12%
708 947 PLN 4 320 PLN / m²

Powierzchnia 143.99 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1986

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Kondratowicza 29, Praga-Północ, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Adam Kowalska Agencja Nieruchomości Feniks +48 797387055

Najczęściej zadawane pytania