4 pokoje z dużym balkonem

ul. Polna 142, Wawer, Warszawa
470 000 PLN
3 236 PLN / m²

Powierzchnia 145.23 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 12
Liczba pięter 12
Rok budowy 1962

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Polna 142, Wawer, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Natalia Szymański Północ Nieruchomości +48 601803924

Najczęściej zadawane pytania