Jasne mieszkanie 2-pokojowe wykończone pod klucz

ul. Szkolna 107, Białołęka, Warszawa
421 000 PLN
3 249 PLN / m²

Powierzchnia 129.58 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 9
Liczba pięter 9
Rok budowy 1950

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Szkolna 107, Białołęka, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Marcin Wiśniewska Hamilton May +48 884679491

Najczęściej zadawane pytania