Jasne mieszkanie 4-pokojowe z ogrodem

ul. Filtrowa 137, Włochy, Warszawa
539 000 PLN
5 125 PLN / m²

Powierzchnia 105.18 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 2018

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Filtrowa 137, Włochy, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Andrzej Wójcikowa Savills Polska +48 539521003

Najczęściej zadawane pytania