Jasne mieszkanie 5+-pokojowe z miejscem parkingowym

ul. Rembielińska 14, Nadarzyn
671 000 PLN -11%
756 952 PLN 6 934 PLN / m²

Powierzchnia 96.77 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 7
Liczba pięter 9
Rok budowy 1981

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Rembielińska 14, Nadarzyn. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Aleksandra Woźniak Agencja Nieruchomości Feniks +48 515721722

Najczęściej zadawane pytania