Komfortowe mieszkanie 2-pok. przy metrze

ul. Lwowska 5, Wilanów, Warszawa
645 000 PLN
7 743 PLN / m²

Powierzchnia 83.3 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 1982

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Lwowska 5, Wilanów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Michał Szymańska Metrohouse +48 537246788

Najczęściej zadawane pytania