Mieszkanie 46 m² na Mokotowie

ul. Słoneczna 24, Wawer, Warszawa
326 000 PLN
7 110 PLN / m²

Powierzchnia 45.85 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 12
Liczba pięter 12
Rok budowy 1970

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Słoneczna 24, Wawer, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Marcin Lewandowski Cushman & Wakefield +48 795923845

Najczęściej zadawane pytania