Mieszkanie 2-pokojowe z widokiem

ul. Kościuszki 82, Jabłonna
432 000 PLN
4 320 PLN / m²

Powierzchnia 100.01 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1951

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 2-pokojowe z widokiem. Adres: ul. Kościuszki 82, Jabłonna. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Robert Pawłowski Lion's Estate +48 534260405

Najczęściej zadawane pytania