4 pokoje z dwoma łazienkami

ul. Zwycięzców 132, Józefosław
580 000 PLN
20 648 PLN / m²

Powierzchnia 28.09 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1998

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Zwycięzców 132, Józefosław. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Maria Szymańska Agencja Nieruchomości Feniks +48 883336617

Najczęściej zadawane pytania