Nowoczesne 4-pokojowe w dobrej lokalizacji

ul. Rolna 125, Ząbki
648 000 PLN -12%
736 734 PLN 11 130 PLN / m²

Powierzchnia 58.22 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1997

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Rolna 125, Ząbki. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Karolina Nowicka +48 737240606

Najczęściej zadawane pytania