4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie

ul. Rolna 40, Raszyn
523 000 PLN
4 399 PLN / m²

Powierzchnia 118.89 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 0
Liczba pięter 10
Rok budowy 1980

Opis

Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Adres: ul. Rolna 40, Raszyn. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Monika Kozłowski Lion's Estate +48 603764570

Najczęściej zadawane pytania