Komfortowe mieszkanie 2-pok. na Pradze

ul. Nowogrodzka 30, Włochy, Warszawa
1 729 000 PLN
12 248 PLN / m²

Powierzchnia 141.17 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 6
Liczba pięter 6
Rok budowy 1965

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Nowogrodzka 30, Włochy, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Łukasz Kwiatkowski Północ Nieruchomości +48 786162255

Najczęściej zadawane pytania