Mieszkanie 138 m² na Bemowie

ul. Broniewskiego 49, Wołomin
549 000 PLN
3 983 PLN / m²

Powierzchnia 137.84 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1984

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Broniewskiego 49, Wołomin. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Piotr Zieliński Północ Nieruchomości +48 888455205

Najczęściej zadawane pytania