2 pokoje z widokiem na park wykończone pod klucz

ul. Polna 81, Józefosław
404 000 PLN -13%
465 464 PLN 7 861 PLN / m²

Powierzchnia 51.39 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 5
Liczba pięter 17
Rok budowy 1969

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Polna 81, Józefosław. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Katarzyna Jankowski Lion's Estate +48 667127248

Najczęściej zadawane pytania