Jasne mieszkanie 1-pokojowe z widokiem

ul. Parkowa 13, Włochy, Warszawa
533 000 PLN -16%
631 641 PLN 15 112 PLN / m²

Powierzchnia 35.27 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 7
Liczba pięter 15
Rok budowy 1987

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Parkowa 13, Włochy, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Jakub Kozłowska Colliers International +48 532732929

Najczęściej zadawane pytania