1-pokojowe na piętrze z widokiem

ul. Targowa 17, Sulejówek
741 000 PLN
8 499 PLN / m²

Powierzchnia 87.19 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 13
Liczba pięter 18
Rok budowy 1965

Opis

Do sprzedaży 1-pokojowe na piętrze z widokiem. Adres: ul. Targowa 17, Sulejówek. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Monika Grabowski +48 731305344

Najczęściej zadawane pytania