Jasne mieszkanie 2-pokojowe z tarasem

ul. Głębocka 42, Wesoła, Warszawa
824 000 PLN
5 919 PLN / m²

Powierzchnia 139.21 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 12
Liczba pięter 12
Rok budowy 1953

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Głębocka 42, Wesoła, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Piotr Wójcik Re/Max Polska +48 694864772

Najczęściej zadawane pytania