Mieszkanie 2-pokojowe z garażem

ul. Chmielna 141, Otwock
820 000 PLN
8 728 PLN / m²

Powierzchnia 93.95 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 4
Liczba pięter 4
Rok budowy 1973

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Chmielna 141, Otwock. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Grzegorz Lewandowska Re/Max Polska +48 886886968

Najczęściej zadawane pytania