Jasne mieszkanie 5+-pokojowe z miejscem parkingowym

ul. Rolna 117, Włochy, Warszawa
454 000 PLN
10 100 PLN / m²

Powierzchnia 44.95 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 13
Liczba pięter 17
Rok budowy 1970

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Rolna 117, Włochy, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Adam Nowak Północ Nieruchomości +48 669022162

Najczęściej zadawane pytania