4-pokojowe na parterze z ogrodem

ul. Belgradzka 113, Rembertów, Warszawa
613 000 PLN
6 952 PLN / m²

Powierzchnia 88.17 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 2
Liczba pięter 13
Rok budowy 2007

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Belgradzka 113, Rembertów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Marcin Wiśniewska Freedom Nieruchomości +48 783096931

Najczęściej zadawane pytania