Nowoczesne 4-pokojowe przy metrze

ul. Rolna 143, Praga-Południe, Warszawa
878 000 PLN -4%
917 827 PLN 8 250 PLN / m²

Powierzchnia 106.43 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 4
Liczba pięter 19
Rok budowy 1987

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Rolna 143, Praga-Południe, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Tomasz Wójcik Colliers International +48 501010716

Najczęściej zadawane pytania