Jasne mieszkanie 1-pokojowe na zamkniętym osiedlu

ul. Kościuszki 5, Ursus, Warszawa
676 000 PLN
7 166 PLN / m²

Powierzchnia 94.34 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 3
Liczba pięter 19
Rok budowy 1965

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Kościuszki 5, Ursus, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Paweł Kozłowski Century 21 Polska +48 724030856

Najczęściej zadawane pytania