2 pokoje z prywatnym ogrodem

ul. Konstruktorska 80, Wola, Warszawa
826 000 PLN -6%
877 138 PLN 13 002 PLN / m²

Powierzchnia 63.53 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1975

Opis

Do sprzedaży 2 pokoje z prywatnym ogrodem. Adres: ul. Konstruktorska 80, Wola, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Dorota Woźniak Północ Nieruchomości +48 887495498

Najczęściej zadawane pytania