Komfortowe mieszkanie 2-pok. na Bemowie

ul. Górczewska 30, Bielany, Warszawa
614 000 PLN
5 095 PLN / m²

Powierzchnia 120.51 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 1
Liczba pięter 19
Rok budowy 1983

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Górczewska 30, Bielany, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Magdalena Wójcikowa Hamilton May +48 666974881

Najczęściej zadawane pytania