Nowoczesne 5+-pokojowe na Bielanach

ul. Marszałkowska 82, Wawer, Warszawa
243 000 PLN
2 976 PLN / m²

Powierzchnia 81.66 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 12
Liczba pięter 12
Rok budowy 1968

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Marszałkowska 82, Wawer, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Marcin Szymański Colliers International +48 789928671

Najczęściej zadawane pytania