1-pokojowe mieszkanie w Wilanowie

ul. Przy Bażantarni 132, Piastów
390 000 PLN
7 805 PLN / m²

Powierzchnia 49.97 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 7
Liczba pięter 18
Rok budowy 1982

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Przy Bażantarni 132, Piastów. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Adam Jankowski +48 513360095

Najczęściej zadawane pytania