Nowoczesne 1-pokojowe blisko centrum

ul. Conrada 137, Brwinów
602 000 PLN
4 942 PLN / m²

Powierzchnia 121.82 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 1957

Opis

Do sprzedaży Nowoczesne 1-pokojowe blisko centrum. Adres: ul. Conrada 137, Brwinów. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Robert Kowalski Century 21 Polska +48 885061704

Najczęściej zadawane pytania