Mieszkanie 55 m² blisko centrum

ul. Słoneczna 68, Izabelin
340 000 PLN
6 159 PLN / m²

Powierzchnia 55.2 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 14
Liczba pięter 16
Rok budowy 2026

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Słoneczna 68, Izabelin. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Marek Szymański Home Broker +48 885149068

Najczęściej zadawane pytania