3 pokoje z widokiem na Wisłę

ul. Nowogrodzka 7, Praga-Południe, Warszawa
710 000 PLN -5%
745 401 PLN 7 439 PLN / m²

Powierzchnia 95.44 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 8
Liczba pięter 17
Rok budowy 1988

Opis

Do sprzedaży 3 pokoje z widokiem na Wisłę. Adres: ul. Nowogrodzka 7, Praga-Południe, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Marcin Nowicka JLL Residential +48 793978739

Najczęściej zadawane pytania