2 pokoje z dużym balkonem

ul. Postępu 2, Milanówek
682 000 PLN
17 853 PLN / m²

Powierzchnia 38.2 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 1989

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Postępu 2, Milanówek. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Dorota Dąbrowska Freedom Nieruchomości +48 518699722

Najczęściej zadawane pytania