Komfortowe mieszkanie 4-pok. na Pradze

ul. Zwycięzców 139, Śródmieście, Warszawa
478 000 PLN -7%
515 964 PLN 5 874 PLN / m²

Powierzchnia 81.37 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1971

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 4-pok. na Pradze. Adres: ul. Zwycięzców 139, Śródmieście, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Adam Wiśniewska JLL Residential +48 605633315

Najczęściej zadawane pytania