Przestronne 2-pokojowe na Bielanach

ul. Piłsudskiego 47, Wesoła, Warszawa
406 000 PLN
3 967 PLN / m²

Powierzchnia 102.35 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 5
Liczba pięter 15
Rok budowy 1979

Opis

Do sprzedaży Przestronne 2-pokojowe na Bielanach. Adres: ul. Piłsudskiego 47, Wesoła, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Adam Nowicka Home Broker +48 506400369

Najczęściej zadawane pytania