Przestronne 3-pokojowe na Pradze

ul. Mokotowska 100, Wesoła, Warszawa
798 000 PLN
5 620 PLN / m²

Powierzchnia 141.99 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 3
Liczba pięter 10
Rok budowy 2013

Opis

Do sprzedaży Przestronne 3-pokojowe na Pradze. Adres: ul. Mokotowska 100, Wesoła, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Katarzyna Lewandowski CBRE Polska +48 666392600

Najczęściej zadawane pytania