2 pokoje z tarasem na dachu

ul. Domaniewska 55, Białołęka, Warszawa
535 000 PLN
4 071 PLN / m²

Powierzchnia 131.41 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 4
Liczba pięter 14
Rok budowy 1977

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Domaniewska 55, Białołęka, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Adam Mazur +48 515655732

Najczęściej zadawane pytania