Nowoczesne 5+-pokojowe w zielonej okolicy

ul. Ostrobramska 65, Wilanów, Warszawa
785 000 PLN
17 013 PLN / m²

Powierzchnia 46.14 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 1973

Opis

Do sprzedaży Nowoczesne 5+-pokojowe w zielonej okolicy. Adres: ul. Ostrobramska 65, Wilanów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Monika Dąbrowska Lion's Estate +48 693846508

Najczęściej zadawane pytania