5+ pokoje z widokiem na park z balkonem

ul. Piłsudskiego 101, Bemowo, Warszawa
501 000 PLN
4 574 PLN / m²

Powierzchnia 109.53 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 0
Liczba pięter 4
Rok budowy 2010

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Piłsudskiego 101, Bemowo, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Marek Piotrowski Engel & Völkers Warszawa +48 508512484

Najczęściej zadawane pytania