3 pokoje z garderobą

ul. Czerniakowska 91, Grodzisk Mazowiecki
743 000 PLN -7%
803 043 PLN 8 765 PLN / m²

Powierzchnia 84.77 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 8
Liczba pięter 20
Rok budowy 1981

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Czerniakowska 91, Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Magdalena Woźniak Lion's Estate +48 506533169

Najczęściej zadawane pytania