Komfortowe mieszkanie 4-pok. z widokiem na park

ul. Ostrobramska 83, Jabłonna
643 000 PLN
17 313 PLN / m²

Powierzchnia 37.14 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 0
Liczba pięter 17
Rok budowy 1960

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Ostrobramska 83, Jabłonna. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Piotr Nowicka Freedom Nieruchomości +48 663378782

Najczęściej zadawane pytania