4-pokojowe na niskim piętrze

ul. Żelazna 126, Praga-Północ, Warszawa
793 000 PLN -10%
885 730 PLN 15 321 PLN / m²

Powierzchnia 51.76 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 0
Liczba pięter 14
Rok budowy 1965

Opis

Do sprzedaży 4-pokojowe na niskim piętrze. Adres: ul. Żelazna 126, Praga-Północ, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Marek Dąbrowski Lion's Estate +48 514775001

Najczęściej zadawane pytania