2 pokoje na Ursynowie na zamkniętym osiedlu

ul. Światowida 120, Ursynów, Warszawa
696 000 PLN
11 631 PLN / m²

Powierzchnia 59.84 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 6
Liczba pięter 6
Rok budowy 1978

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Światowida 120, Ursynów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Agnieszka Kamiński JLL Residential +48 724190750

Najczęściej zadawane pytania